GolfCzech.cz | Golfové zpravodajství | Česká Lípa otevírá nové hřiště

Česká Lípa otevírá nové hřiště

15.6.2016

Nových hřišť v České Republice přibývá poskrovnu a otevření každého nového hřiště je tak velkou událostí. V neděli 19.června se otevírá kompletní osmnáctka v Golf Resortu Česká Lípa.

Golf Resort Česká Lípa je usazený na 70ti hektarech nádherné přírody v obci Pihel, jeden kilometr od České Lípy směrem na Liberec.

Přípravné práce na zdejším hřišti začaly v roce 2012, vlastní stavba byla zahájena v roce 2014. O rok později se již hrálo na prvních devíti jamkách a od jara roku 2016 se zde hraje na kompletním mistrovském hřišti s parem 72 a najdete zde vše, co ke golfu patří a to jak co se zázemí týká, tak co se týká samotného hřiště.

Samozřejmostí je zastřešený driving range a další cvičné plochy, recepce, restaurace s rozlehlou terasou s nádherným výhledem na hřiště a Lužické Hory. Nechybí pochopitelně ani možnost ubytování s kompletním servisem přímo v resortu.

Samotné hřiště se pyšní naprostou absencí civilizačních ruchů. Nenajdete zde jedinou silnici a dokonce ani jediný sloup elektrického vedení či jakýchkoli jiný rušivý prvek.

Při plánování hřiště dbal projektant Karel Hemr, za velkého přispění majitelů hřiště manželů Ivana a Zuzany Solfronkových, na dokonalé zasazení jednotlivých jamek do zdejší přírody i na velkou herní rozmanitost. Najdete zde jak jamky vyžadující k úspěšnému zvládnutí dlouhou první ránu, tak i technické jamky plné nástrah, které odmění přesnou hru.

Nechybí ani tři velké, nově vybudované rybníky, které tu jsou nejen pro zpestření hry, ale slouží také jako retenční nádrže díky nímž je kompletně zavlažované hřiště po celou sezónu ve skvělé kondici.

Zdroj: GRCL

Hodnocení:

Hodnocení čtenářů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 5,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Další zprávy

Archiv »

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář