GolfCzech.cz | Golfové zpravodajství | DEVELOPMENT tour podpořila prvním turnajem v Pyšelích Nadaci Taťány Kuchařové

DEVELOPMENT tour podpořila prvním turnajem v Pyšelích Nadaci Taťány Kuchařové

4.5.2015

27. 4. v Loreta Golf Clubu Pyšely proběhl první letošní turnaj golfové túry DEVELOPMENT tour.

Ve vložené soutěži trouble shot přispěli hráči nákupem golfových míčků částkou devět tisíc korun na nadaci Krása pomoci. Turnajem provázel a moderoval zpěvák Ondřej Hejma.

„Development tour vytváří skvělou atmosféru pro obchodní i přátelská setkání,“ řekl o túře jeden z jejich partnerů Luboš Spurný, majitel firmy CBM CZ a.s. „Na čtrnáctce jsem ztratil tři míčky. Není to o výsledku, ale o příjemně stráveném čase,“ dodal Spurný.

Hlavní cenu do turnaje věnoval známý fotograf Jadran Šetlík. Hodnotný obraz z cyklu benátských motivů získá výherce na rány celé tour.  

Turnaj se hrál na stableford body ve třech kategoriích. Vítězem kategorie HCP 0 – 18 se stal Filip Michal (Chateau St. Havel), nasbíral 43 stableford bodů. Kategorii 18,1 - 36 vyhrál Jiří Sudolský, host společnosti SENTIENT, s výsledkem 46 bodů. První pozici v kategorii 37 – 54 obsadil Martin Vigaš, host společnosti Real-Treuhand Reality s 52 body. Celkem se účastnilo 80 hráčů.

Další turnaj DEVELOPENT tour proběhne 27. května na mistrovském golfovém hřišti v Cihelnách u Karlových Varů. Opět bude turnaji předcházet o den dříve přátelská devítka.

Hlavními partnery letošní DEVELOPMENT tour jsou Komerční banka, Autosalon Klokočka, EVROPA realitní kancelář, BENE office furniter, Outdoor akzent, CMB CZ, Elatus, The Mark, Golfové cesty a Nadace Taťány Kuchařové. Více informací o tour naleznete na www.development-tour.cz.


Zmiňovaná golfová hřiště:

Zdroj: DEVELOPMENT tour

Hodnocení:

Hodnocení čtenářů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Další zprávy

Archiv »

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář