GolfCzech.cz | Golfové zpravodajství | Dva turnajové výsledky za den? Ano, ale bez ČGF!

Dva turnajové výsledky za den? Ano, ale bez ČGF!

5.4.2016

Začátek roku byl plný pozitivních zpráv pro všechny, kdo rádi hrají golf a urputně se snaží udělat něco se svým hendikepem. Jedna z nich říká, že za den je možné odevzdat víc výsledků zahraných na 9 jamek.

A je to pravda. Ráno můžeme odehrát jednu devítku na úpravu a odpoledne si klidně dát ještě jednu. Pro golfové pacienty ideální scénář :-) No, tím ale všechna pozitiva končí a nemyslím tím fakt, že to většinou znamená dvě zhoršení za den :-) Pokud tahle perspektiva ještě nikoho neodradila, je totiž potřeba svést boj s ČGF. Ta si tohle vylepšení vymyslela a schválila v klopotném systému schůzí, ale tím to skončilo.

Federační server opakované přihlášení jeden den dál neumožňuje a tím pádem nedokáže zpracovat ani víc výsledků hráče v jeden den. Řešení existuje, ale předem upozorňuju, že vyžaduje hodně vůle a vyjednávacích schopností:

1) Musíme přesvědčit hřiště, že se nemůžeme přihlásit do turnaje, ale že ho chceme a můžeme jít. Už tohle je Hlava 22, protože vysvětlit modelce na recepci, že se nemůžu přihlásit, protože chci jít druhou devítku, a že mě má pustit, když o žádné (ani první) devítce v životě neslyšela… No nic. Že když dorazím na hřiště, bude už kapacita překročená a zkusí mě poslat pryč, o tom se pokusím radši nefantazírovat…

2) Pokud všechna protivenství okolo vstupu do turnaje překonáme, začne potíž s výsledky. Druhá hra totiž na server taky nejde zadat. Nezbývá než recepční opět prudit, teď ale s požadavkem na odeslání výsledku k ručnímu zpracování na ČGF.

3) A pak se teprve ukáže :-)

Všichni zainteresovaní se momentálně modlí, aby takových sveřepých golfistů nebylo moc a objevovali se stejně málo, jako chyby na oddělení Dr. Chocholouška. Osobně bych rád, aby jich bylo co nejvíc :-)

Zdroj: Dan Ebermann, PřáteléGolfu.cz

Hodnocení:

Hodnocení čtenářů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Další zprávy

Archiv »

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář