GolfCzech.cz | Golfové zpravodajství | Golfové mládí začalo v Mladé Boleslavi novou sezónu

Golfové mládí začalo v Mladé Boleslavi novou sezónu

14.4.2015

Mladá Boleslav – V prvním letošním turnaji mladých golfistů a golfistek na mladoboleslavském mistrovském hřišti Sand Martin's Holes zahrála nejlépe Michaela Kulhánková z východočeského Nová Amerika Country Clubu.

Nejlepší z domácího GC Mladá Boleslav Berenika Navrátilová a Marek Příbramský za vítězkou zaostali shodně o deset ran.

Osmnáctiletá Michaela Kulhánková potvrdila pozici favoritky, neboť do turnaje nastoupila s jasně nejlepším HCP (2,5), a devět jamek prošla s devětatřiceti údery, když zahrála šestkrát v paru a třikrát bogey.

Z boleslavských účastníků Berenika Navrátilová a Marek Příbramský devět jamek zvládli se shodným výsledkem 49 ran. Berenika Navrátilová zahrála šestkrát bogey, na šesté jamce dosáhla paru, ale pokazila závěr, když předposlední jamku zahrála v doublebogey a na poslední jamku potřebovala dokonce až devět úderů. I tak si zlepšila osobní HCP z 34,5 na 31,0. Marek Příbramský ve vyrovnaném výkonu zahrál pětkrát bogey a čtyřikrát doublebogye.

„Sportovní úroveň byla vysoká, většina účastníků si s náročným mistrovským hřištěm poradila nečekaně dobře,“ řekl Marek Dědina z pořadatelského štábu mládežnického turnaje, který se uskutečnil v druhé dubnové neděli na devíti jamkách mladoboleslavského mistrovského hřiště Sand Martin's Holes.

Nejlepších pět v hodnocení podle počtu ran: 1. Michaela Kulhánková 39, 2. Jan Balík 43, 3. Berenika Navrátilová 49, 4. Marek Příbramský 49, 5. Michael Mičke 52.

V objektivním hodnocení podle zisku stablefordových bodů se na prvních čtyřech příčkách umístili členové domácího Golf clubu Mladá Boleslav: 1. Marianna Pečenková (GCMB) 27, 2. Anna Vaňková (GCMB) 26, 3. Berenika Navrátilová (GCMB) 25, 4. Nella Baierová (GCMB) 22.

Další místa obsadili účastníci následovně: 5. Jan Balík (Golf&Country Club Prague) 18, 6. Matouš Příbramský (GCMB) 18, 7. Tobiáš Rejmon (GCMB) 18, 8. Michaela Kulhánková (Nová Amerika Country Club) 17, 9. Vendula Borovská (Golf Club Chateau St. Havel Praha) 15, 10. Jan Mičke (Nová Amerika Country Club) 14, 11. Adam Keller (GCMB) 13, 12. Elizabeth Piková (GCMB) 10, 13. Vít Borovský (Golf Club Chateau St. Havel Praha) 10, 14. Filip Kroupa (GCMB) 6, 15. Marek Příbramský (GCMB) 19, Michael Mičke (Nová Amerika Country Club) 17.


Zmiňovaná golfová hřiště:

Zdroj: Golf Mladá Boleslav

Hodnocení:

Hodnocení čtenářů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Další zprávy

Archiv »

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář