GolfCzech.cz | Golfové zpravodajství | Mobilní aplikace ČGF

Mobilní aplikace ČGF

11.6.2015

Před ligovým megavíkendem Česká golfová federace spouští novou mobilní aplikaci.

V sobotu 13. a neděli 14. června se na devíti hřištích v Čechách a na Moravě hrají úvodní kola ligových a krajských soutěží družstev dospělých. Je to ideální příležitost k důkladnému otestování nové mobilní aplikace, kterou Českágolfová federace pro hráče a příznivce tohoto sportu připravila. Novou mobilní aplikaci s názvem Česká golfová federace - TURNAJE si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu už dnes. Pokud jste však majiteli přístrojů s operačním systémem iOS, musíte ještě několik dnů počkat, neboť schvalovací proces aplikací trvá u Apple déle.

Stahujte aplikaci ČGF na Google Play >>

Nová mobilní aplikace ČGF nabízí kompletní turnajový servis včetně možnosti přihlašovat se či odhlašovat se z turnajů, nechybějí náhledy seznamů přihlášených hráčů, startovních listin a detailních výsledků. Díky spolupráci se společností TeeTime byla vyvinuta aplikace, která dále vylepšuje služby Centrálního serveru ČGF.

Pokud chcete mít stálý přehled o minulých, současných a hlavně budoucích golfových turnajích ve svém okolí či chcete vědět, jak si na fervejích a grýnech právě vedou vaši kamarádi a známí, určitě si novou mobilní aplikaci do svého telefonu stáhněte a vyzkoušejte ji.

Česká golfová federace - screenshot thumbnail Česká golfová federace - screenshot thumbnail Česká golfová federace - screenshot thumbnail Česká golfová federace - screenshot thumbnail Česká golfová federace - screenshot thumbnail

Nativní aplikace pro jednotlivé platformy jsou dostupné na Google play, Download for Windows Phone a v dohledné době - po dokončení kontroly hotové aplikace - také na App Store. Při hledání z chytrého telefonu je ideální napsat „Česká golfová federace“.

Samozřejmě nejde o konečnou podobu - aplikace Česká golfová federace - TURNAJE se bude dále vyvíjet a doplňovat. Pokud budete mít jakékoli připomínky, najdete nějakou chybu nebo budete mít užitečný nápad na zlepšení, napište na mobile@cgf.cz.

Zdroj: ČGF, Karel Čelikovský

Hodnocení:

Hodnocení čtenářů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Další zprávy

Archiv »

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář