GolfCzech.cz | Golfové zpravodajství | Pokuta za nepřesnou golfovou ránu poputuje na pomoc dětem

Pokuta za nepřesnou golfovou ránu poputuje na pomoc dětem

10.9.2015

Charitativní golfové turnaje Pomozte dětem s Českým teplem pomáhají ohroženým a zdravotně postiženým dětem v České republice.

Beroun, Karlštejn, Liberec, Konopiště, Plzeň – pět golfových turnajů od května do září, na kterých budou hráči platit za nepřesnou hru.

Celkem na pěti golfových hřištích po České republice proběhnou charitativní golfové turnaje pro sbírku Pomozte dětem. Golfoví hráči podpořili populární sbírkový projekt zaplacením nadstandardního startovného a úhradou "pokut" za nepřesnou hru. "Turnaje Pomozte dětem s Českým teplem pořádáme od června 2009, a od té doby se staly nejen tradičními, ale i velmi prestižními. Díky tomu vybíráme čím dál tím více peněz na pomoc dětem", sděluje jednatel společnosti České teplo Václav Viaček, generální partner Pomozte dětem. „Zájem hráčů je každoročně vyšší než počet hracích karet. V loňském roce bylo vybráno rekordních 624 500 korun.“, upřesňuje jednatel společnosti Putt PD Pavel Vilimovský, která turnaje organizuje.  „Peníze z turnajů jsou rozdělovány v rámci grantového řízení azylovým domům pro matky s dětmi, nízkoprahovým klubům, stacionářům, speciálním školám a dalším neziskovým organizacím, které poskytují dětem například osobní asistenci a ranou péči.“ specifikuje manažerka Pomozte dětem Jana Vožechová.

6. května 2015 - Golf Resort Beroun
4. června 2015 - Golf Resort Karlštejn
1. července 2015 -  Ypsilon Golf Resort Liberec
25. srpna 2015 - Golf Resort Konopiště - Radecký course
15. září 2015 - Golf Park Plzeň

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti spojený s celonárodní veřejnou sbírkou zaměřenou na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem. Za 16 let spolupráce se podařilo vybrat téměř 200 miliónů korun, kterými bylo podpořeno 200 tisíc sociálně či zdravotně znevýhodněných dětí z celé České republiky.

Přispět na sbírkové konto Pomozte dětem lze několika způsoby:

  • bankovním převodem na sbírkové konto 505 333 505/5500
  • zasláním dárcovské DMS ve tvaru „DMS KURE“ na číslo 87 777 (cena jedné DMS je 30 Kč, Pomozte dětem obdrží 28,50 Kč)
  • přispívat je možné i pravidelně po celý rok, stačí zaslat SMS ve tvaru „DMS ROK KURE“ na číslo 87 777. Každý měsíc pak bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více informací nawww.darcovskasms.cz.
  • Další podrobnosti o možnostech přispění a projektu na www.pomoztedetem.cz.

 

Zmiňovaná golfová hřiště:

Zdroj: Jan Placák, Nadace rozvoje občanské společnosti

Hodnocení:

Hodnocení čtenářů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Další zprávy

Archiv »

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář